Добре діло

Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "СОКІЛ" (" ДЖУРА")

25.05.2021 року рій «Орільські джури» КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» взяв участь у міжшкільному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "СОКІЛ" (" ДЖУРА"), який проводився на території БДЮТ смт Царичанка. У змаганнях брали участь чотири команди - нащадки козаків - славетних лицарів, творців нашої історії, звитяжних борців за незалежність Української держави. Джурівці зустрілися для того, щоб позмагатися у силі, витривалості. Всі учасники змагань отримали нагороди. Рій «Орільскі джури» виборов І місце. Вітаємо наших молодих козаків із перемогою.

16:03 25.05.2021

Пам’ятаємо, любимо, цінуємо.8 травня Ураїна святкує День пам’яті та примирення, а 9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.9 травня 2021 року виповнюється 76 років із моменту підписання капітуляції нацистів.З цього приводу 7 травня у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були проведені заходи:

14:41 07.05.2021

Фотозони до Великодня

Фотозони до Великодня.До Великодня у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» учителями та учнями, членами рою «Орільські джури», були виготовлені експонати для фотозони до Великодня.

16:55 29.04.2021

26 квітня — День чорнобильської трагедії

26 квітня — День чорнобильської трагедії «Пам’ятаємо! Поважаємо! Думаємо про наслідки!» 26 квітня 1986 року. День, який поділив життя мільйонів людей на до і після... Саме в цей день сталась найбільша трагедія не тільки для України, а й для усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

16:54 26.04.2021

Міжнародний день Землі

Міжнародний день Землі.22 квітня на планеті відмічається Міжнародний день Землі, покликаний об'єднати людей планети у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.  Отож, і учні КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за ініціативи рою «Орільські джури» взяли участь у святкуванні Міжнародного дня Землі. Діти та вчителі прийняли участь у шкільній акції «Зробимо подвір’я красивішим». Всі разом вийшли на подвір’я та зайнялися благоустроєм. Учні 8-А класу з учителем біології Ткаченко А.І. посіяли квіти, розсадили нарциси, посадили троянди. Рій «Орільські джури 2021» із вчителем біології Тарчан С.Г. посадили деревце, кущі троянд, піоноподібне дерево, розсадили півники, а рій «Орільські джури 2020» посадили цибульку та посіяли моркву. Учні 8-Б класу із вчителем біології Палагутою Н.А. розбили грядочку, де посадили цибульку, посіяли кріп та петрушку. А учні 5-В класу з учителем біології Мартинець А.В. розповсюдили по школі агітаційні листівки, в яких закликали берегти природу та розповідали, як правильно треба поводитися під час відпочинку на природі.

16:51 23.04.2021

Свою Україну любіть!

Свою Україну любіть!Під таким гаслом із 6 по 12 березня 2021 року в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшли заходи, присвячені дню народження Тараса Шевченка..Безсмертне слово Кобзаря лунало з відеожурналу «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (рій «Орільські джури 2021»), зі сторінок наочного інформдайджесту  «Лунає слово Кобзаря у ріднім краї», підготовленого учнями 5, 7 класів; спонукало до роздумів про боротьбу за незалежність української нації (диспут «Не вмирає душа наша, не вмирає воля», 11-А,11-Б класи ; участь у челенджі «ТОП-5 цікавих фактів про Тараса Шевченка», 9, 11 класи, члени рою «Орільські джури 2020»); стимулювало до творчості (конкурс малюнків «Тарасовими стежками» 1-4, 6 класи); виховувало почуття прекрасного (поетичні вітання «Ну що б, здавалося, слова…», 9-А, 9-Б, 9-В класи); формувало компетенцію (інтелектуальна гра «Відомий і невідомий Шевченко», 8 класи;  виставка кросвордів до творів поета, підготовлена учнями 5-8 класів).

16:49 09.03.2021

Поетеса з мудрим серцем лицаря

Поетеса з мудрим серцем лицаря.25 лютого 2021 року весь світ святкував 150-ту річницю від дня народження Лесі Українки. Великої поетеси, драматургині, громадської діячки, чудової людини і жінки з трагічною долею.У своїй творчості Леся Українка протягом усього життя сповідувала цінності миру, толерантності, гендерної та етнічної рівності. Літературна спадщина письменниці залишається актуальною і глибоко впливає на український та міжнародний культурний дискурс.

16:47 25.02.2021

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови.Бережімо наш скарб - рідну мову! Під таким гаслом з 16 по 19  лютого 2021 року в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» учителями української мови та класоводами було проведено тиждень  до  Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом тижня проводилися тематичні уроки, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, походження, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

16:45 19.02.2021

Афганістан: героїзм крізь біль і сум

Афганістан: героїзм крізь біль і сум.Так сталося, що на кожне покоління наших громадян випадала війна. В другій світовій довелося захищати країну від фашистської чуми. У повоєнні роки багатьом  нашим землякам  довелося виконувати бойові завдання у локальних війнах та воєнних конфліктах у 26 країнах світу.

16:42 15.02.2021

Конкурс «Наші герої»

Конкурс «Наші герої».Старшокласники  КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» взяли участь у обласних (заочних) конкурсах, приурочених Дню збройних сил України. Було запропоновано  презентувати відеоролик та написати есе в рамках кількох проектів. Учні нашої школи зупинилися на проекті «Наші герої», а саме: ройовий рою «Орільські джури 2020» Дубовик Артем написав есе «Герой наших днів», в якому розповів про героїчне сьогодення нашого земляка полковника Д.В.Кащенка,  а учень 9-В класу Кобзар Данило підготував відеоролик  про Дмитра Валерійовича.

16:40 06.12.2020