для людей з порушеннями зору
Школа – дім розуму, творчості, добра
Комунальний заклад “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради Дніпропетровської області

Методична робота

Тематика

засідань педагогічних рад на 2020-2021 н.р.

Жовтень                  1. Про стратегічні орієнтири  педагогічного колективу щодо творчої реалізації завдань нового  науково- методичного проекту  «Педагогічні  стратегії розвитку самоефективної особистості в  освітньому просторі Нової української школи».

2. Особливості формування ціннісних пріоритетів учнівської молоді в умовах кризи та пандемії.

Січень                   1. Розвиток самоефективної особистості: інтеграція зусиль суспільства, школи, родини.

2. Технології командної взаємодії учасників освітнього процесу у впровадженні STEM-освіти

Березень                  Шляхи  виявлення та попередження булінгу в освітньому закладі.