Дата: 01.06.2021 20:06

Швидко спливає час ...І знову літо. І знову в нашій школі 1 червня гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Пурпурові вітрила».У «День знайомства» діти, незважаючи на дощову і похмуру погоду, з великим бажанням і задоволенням працювали над іміджем свого загону: розробляли назви і емблеми, вивчали девізи та пісні, готувалися до свята відкриття табірної зміни. Також діти грали в різноманітні ігри, весело проводили час.

Вихователі загонів ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі та провели заплановані бесіди з БЖД.