Дата: 10.06.2021 11:02

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся , то більше проживеш і хворіти будеш менше.Так 10 червня у пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» відбувся День гумору під гаслом «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був в усіх!». Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: «Сміх-це здоров’я !Смійтеся на здоров’я!». З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, у таборі проводились розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку.

Ранок почався з енергійної зарядки . Далі всі вихованці табору брали активну участь у запальній дискотеці.

За новими знаннями та позитивними емоціями 5 та 6 загони відправилися до селища Петриківка на «Майстер-клас по петриківському розпису», а 3 і 4 загони прийняли активну участь в ігрових програмах «Гостини в БДЮТ».

Наш День гумору пройшов пречудово. Всі діти були задоволені .