A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Школа – дім розуму, творчості, добра
Комунальний заклад “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради Дніпропетровської області

Нові перемоги.Із 06.09. 2021 року по 10.09.2021 року у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був проведений Олімпійський тиждень

Дата: 10.09.2021 11:26
Кількість переглядів: 3

Нові перемоги.Із 06.09. 2021 року по 10.09.2021 року у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був проведений Олімпійський тиждень. Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. В цьому році усі заходи в рамках Олімпійського тижня проводилися під девізом «# BeActiv» - «Бути активним». Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Усі заходи цього тижня були присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Розпочалися заплановані заходи 6 вересня із побудови, на якій було оголошено план проведення тижня, внесено Олімпійський прапор та Олімпійський вогонь. Ведуча побудови, вчитель фізичної культури Хархота Валентина Олексіївна, розповіла про виникнення Олімпйських Ігор, їх розвиток та символіку змагань. Із планом проведення Олімпійського тижня ознайомив вчитель фізичної культури Кучугурний Валерій Іванович. Кращі спортсмени школи, учні 6- 9 класів, показали спортивну майстерність та спритність під час демонстрування вмінь з футболу, волейболу, тенісу, стрибків через скакалку. Рій «Орільські джури», учні 11-х класів, презентували стройову ходу.

У рамках Олімпійського тижня учні 4-х класів прийняли участь у спортивній вікторині «Знавці Олімпійського спорту», де показали теоретичні знання з історії виникнення Олімпійського руху.

7 вересня учні 7-8, 10-11 класів були залучені до змагань на спортивних локаціях: з тенісу, з шашок, підтягування на перекладині, стрільбі по мішені. Діти продемонстрували свою спортивну майстерність.

8 вересня було проведено тематичні Олімпійські уроки. Для учнів 1-4 класів урок пройшов під девізом: «Спортом займатися – здоров’я набиратися», на якому діти намалювали малюнки й оформили їх у виставку. Учні 5-6 класів відвідали урок під гаслом: «Квітуча Україна Олімпійська» та виготовили фотоколаж. Для учні 7-8 класів була проведена творча майстерня «Наші спортивні будні», на якій були виготовлені плакати. Учні 9-11 класів представили емблему «Ми – за здоров’я».

Не залишилися осторонь проведення Олімпійського тижня і вчителі – предметними, які 9 вересня провели тематичні уроки для 1-11 класів.

Родзинкою Олімпійського тижня став велопробіг, організований і проведений Царичанською об’єднаною громадою 10 вересня, до якого були залучені учні 10-11 класів та вчителі школи.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники Олімпійського тижня . Усі ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди.

Вітаємо юних спортсменів, бажаємо всім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування