Дата: 11.02.2021 11:50

Інженерія заполонила школярів КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів».Учні 9-В класу разом з учителем біології Ткаченко Аллою Іванівною прийняли участь у Інженерному тижні. З великим захопленням спробували виділити ДНК з яблука. Провели ряд лабораторних досліджень : розтирали та завдавали клітинам , в яких містяться молекули ДНК, удару, додавали сіль, щоб молекули трималися одна одної та розщеплювали клітинні мембрани, щоб звільнити ДНК. Коли молекули виокремилися, учні під мікроскопом розглядали спадкову інформацію. Робота дуже цікава та потребує знань.

Діти переконалися в тому,що в лабораторних умовах можна побачити власну ДНК, а інженерія є необхідною складовою нашого майбутнього.