Дата: 03.06.2021 13:13

3 червня 2021 року у пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» пройшов чудовий день - День квітів. Даний захід був проведений з метою заохочення дітей до творчості, розвитку мислення, уяви, а також з метою виховання любові і шанобливого ставлення до природи рідного краю, особливо до квітів.

У цей день були організовані і проведені конкурс композицій «Квіткова фантазія», години спілкування «Як народжуються квіти і рослини», вікторини «Світ квітів».

Щоб у дітей не залишалося жодної хвилини для нудьги, деякі вихователі у своїх загонах організували навчально-пізнавальну екскурсію «Майстер-клас по ПЕТРИКІВСЬКОМУ РОЗПИСУ», де діти знайомились з традиціями петриківського розпису та приймали участь у майстер-класах. Деякі загони відвідали ігрові програми «Гостини в БДЮТ», в яких діти з великим інтересом та радістю приймали активну участь .