Трудова звитяга

Дата: 06.06.2022 14:48

Трудова звитяга.З 28 лютого в Україні стартував інтернет-проект «Робота в тилу». З першого дня війни колектив закладу організував роботу з підтримки ЗСУ. Наша громадянська позиція і особистий вибір – бути разом зі своєю країною і допомагати співвітчизникам долати труднощі під час лиха. Тому колектив Царичанського ліцею тримає стрій у тилу. Ми працюємо 24/7, а саме: навчаємо та виховуємо дітей дистанційно (малюємо з дітьми малюнки, виготовляємо обереги, пишемо листівки, які передали військовим із волонтерами); плетемо маскувальні сітки, готуємо тушонку, випікаємо пиріжки, шиємо напірники та наволочки, перебиваємо подушки, прибираємо та підтримуємо чистоту на території школи; при потребі збираємо матеріальну допомогу для наших захисників, допомагаючи волонтерам району.

Зберігаємо професійну форму. Підтримуємо один одного. Крокуємо до Перемоги.