КЛИЧЕ ВЕРЕСЕНЬ ДО ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 16:04

КЛИЧЕ ВЕРЕСЕНЬ ДО ЗНАНЬ. Традиційно 1 вересня розпочинається новий навчальний рік: школярі йдуть до школи, де на них чекають урочисті заходи. У КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» перший дзвоник пролунав для першокласників та одинадцятикласників на центральному подвір’ї. На свято завітали гості: селищний голова Сумський Г.В. , начальник відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради Китайгора С.М. та депутат обласної ради Мухтаров Гошгар. Запрошені вручили директору сертифікат на поповнення матеріально-технічної бази, а першокласникам подарували набори для школярів.

Для учнів 2-10 класів класні керівники провели перший урок, приурочений 30-річчю Незалежності України. Класні керівники обрали різні сучасні форми зустрічі з дітьми: урок-марафон, урок із груповою формою роботи, урок-вікторина, урок-діалог, урок-особистісний орієнтир, урок-квест, українознавчий КВК…