Дякую захисникам!

Дата: 12.10.2020 16:14

Дякую захисникам!Учні КЗ « Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були залучені до заходів, приурочених святкуванню Дня українського козацтва, яке збігається зі святом Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.    Беручи інформацію з історії України, знаємо, що козаки – захисники України вважали Богоматір своєю заступницею й захисницею від ворога. Головна церква українських козаків завжди була на честь Покрови. Її ікона була в кожному курені, а зображення Богоматері було на хоругвах, під якими козаки виступили у походи. А тепер не тільки козаки, а й військовослужбовці України поклоняються Пресвятій Богородиці й відзначають це свято. Тож з метою вшанування мужності і героїзму захисників, незалежності та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві учні, вчителі школи прийняли участь у суспільно-громадській акції «Дякую захисникам». А також у кожному класному колективі були проведені виховні години «Козацькому роду нема переводу»; у бібліотеці працювала виставка літератури, приурочена цій даті, у вестибюлі школи демонструвалися відеоматеріали; вітальними листівками привітали воїнів АТО, а серед старшокласників були проведені військові змагання зі стрільби, окремою командою був представлений рій «Орільські джури».