Поспішайте творити добро!

Дата: 04.12.2020 16:25

Поспішайте творити добро! У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. Волонтери - це мобільна резервна армія України. У ній є свої постачальники, медичні підрозділи, авторемонтні майстерні, фінансисти, медичний транспорт, служба тилу (яка виробляє необхідні для армії речі і продукти). Навіть свої засоби масової інформації: сьогодні в Україні волонтери стають відомими блогерами, поки пишуть звіти в соцмережах.Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

За ініціативи рою «Орільські джури» у школі були проведені заходи щодо вираження вдячності всім тим, хто, ризикуючи своїм життям, допомагає нашим бійцям у цей нелегкий час, а саме: написання листів воїнам АТО, виготовлення власноруч з любов’ю та шаною оберегів. Все зроблене — невеликий благодійний внесок, прояв турботи і теплоти по відношенню до тих, кому це потрібно.