Гордість України

Дата: 08.05.2019 16:43

Гордість України
8 травня в День примирення та напередодні Дня Перемоги над нацизмом у КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був проведений шкільний тур Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на який був запрошений заступник військового комісара з територіальної оборони Царичанського комісаріату, учасник АТО майор Хоменко А.О. У змаганнях взяли участь рої 5-9 класів та рої філій: Царичансько філії І-ІІ ступенів та Лисківської філії І-ІІ ступенів.
Всі рої пройшли кілька етапів змагань, а саме: «Впоряд», «Відун», «Ватра»,» Смуга перешкод», «Рятувальник», «Орієнтування», а для учнів 7-9 класів ще й – «Влучний стрілок». У кожній віковій паралелі був відзначений рій, який показав найкращу підготовку в тій чи іншій номінації.