26 квітня — День чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 16:54

26 квітня — День чорнобильської трагедії «Пам’ятаємо! Поважаємо! Думаємо про наслідки!» 26 квітня 1986 року. День, який поділив життя мільйонів людей на до і після... Саме в цей день сталась найбільша трагедія не тільки для України, а й для усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. І саме у цей день в школі були проведені STEM-заходи, приурочені 35-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Учні 1-2 класів, прослухавши повідомлення класоводів, підготували малюнки «Відтворюємо красу нашого лісу засобами живопису». Учні 3-4 класів підготували виставку малюнків “Чорнобиль очима дітей». Учні 5-А класу разом із вчителем історії провели інформ-реліз «Хронологія подій 26.04.1986р.». Учні 5-Б, 7-В, члени рою «Орільські джури 2021» із своїми учителями англійської мови підготували на іноземній мові інформ – дайджест «Вітри Чорнобиля над Європою». Учитель географії запропонувала учням 5-В класу створити проект «Атлас зони відчуження». Учні 5-Г класу разом із учителем трудового навчання підготували технічне проектування «Макет саркофагу». Учителі математики провели для учнів 6-А , 7-Б класів математичне лото «Чорнобиль в цифрах і фактах». Разом із учнями 6-Б класу вчитель фізики провела дослідження «Радіологічні наслідки Чорнобильської катастрофи». Учні 6-В класу разом із учителем основ здоров’я підготували фотовиставку «Пам’ятники жертвам Чорнобиля». Учні 6-Г та 8-А класів під керівництвом вчителів біології підготували екологічний арт-проект «Ковчег Чорнобиля» (Чорнобиль – осередок дикої природи). Учні 7-А класу за сприяння учителя основ здоров’я підготували фотоальбом «Чорнобильська АЕС». Учитель фізичної культури організував та провів для учнів 7-Г класу змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежників – героїв Чорнобиля. Учні 8-Б, 9-Б, 11-Б класів разом з учителями української літератури стали учасниками літературного вернісажу «Чорні крила біди». У 8-В класі під керівництвом вчителя мистецтва працювала мистецька лабораторія «Слова вдячності ліквідаторам». Учні 9-А класу та учитель історії стали учасниками круглого столу «Державна політика України щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи». Учителі інформатики запросили учнів 9-В класу та членів рою «Орільські джури 2021» до створення виставки-експозиції «Техніка, яка використовувалася під час ліквідації аварії у м. Прип’ять». Члени рою «Орільські джури 2020» разом із учителем зарубіжної літератури стали учасниками мистецького заходу «Чорнобильські мотиви». При проведенні заходів були дотримані карантинні обмеження, спричинені коронавірусом SARS- Cov-2.