для людей з порушеннями зору
Школа – дім розуму, творчості, добра
Комунальний заклад “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради Дніпропетровської області

23 вересня 1943 року наш район було звільнено від нацистських загарбників

Дата: 23.09.2021 19:37
Кількість переглядів: 15

Вічна пам’ять.23 вересня 1943 року наш район було звільнено від нацистських загарбників. Саме сьогодні учні, вчителі КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» долучилися до заходів, приурочених 78 річниці визволення Царичанки: викладачі провели години спілкування, учитель історії Кащенко Н.Г. провела інформ – дайджест для учнів 4 класів; у читальній залі та по блоках були організовані виставки квітів.

Це велике свято зі смутком і радістю навпіл. Та скільки б не проминуло літ, ніколи не змеркне священна пам’ять про ті події. Завжди ми, нащадки, будемо пам’ятати про тих, хто ціною власного життя визволяв наш край, наближаючи світлий день Перемоги.