Дата: 10.02.2021 19:47

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Сьогодні учні 4-А класу та класний керівник Чернова Марина Миколаївна мали можливість прийняти участь у інженерному тижні. Діти не тільки збудували модель повітряної подушки, а й дослідили, що за таким принципом працюють кораблі-амфібії та нові покоління суден. Учні дізналися, що ідея створення судна належить шведському вченому Сведенборгу. Дітям сподобалося працювати в командах, відчуваючи себе справжніми інженерами. Вони занурилися у світ науки і технологій. Змогли відчути самостійно їх на дотик. Емоції тільки позитивні. Всі отримали незабутні враження від проробленої роботи. Усі переконалися, що інженерія не на папері, а на кінчиках дитячих пальчиків.