Дата: 17.06.2021 23:32

Сьогоднішній день, 17 червня 2021 року, в літньому пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» був присвячений музиці. Традиційна ранкова зарядка додала бадьорості на весь день.Вихованці табору були активними учасниками всіх конкурсів цього дня. Та найбільш захоплюючим і веселим видався розважальний конкурс «Караоке», в якому діти приймали участь з неабияким задоволенням, де отримали величезний заряд позитиву.

Також діти проводили багато часу на свіжому повітрі, граючись в активні ігри, танцюючи, співаючи пісень.

Та і сьогоднішній день не обійшовся без подорожей:7-8 загони побували в селі Рудка; 11-12 загони відвідали визначні місця села Китайгород ; 13-14 загони вирушили до селища Петриківка на «Майстер -клас по петриківському розпису»; 16 загін з задоволенням провели весело час в БДЮТ.

День музики видався енергійним та насиченим. Дітей переповнювали гарні емоції і чудовий настрій.