#Свою_Україну_любіть

" Ілюстрація до вірша Тараса Шевченка "Село на нашій Україні - Неначе писанка село..." Смусь Вікторія Віка Смусь 10-В кл.Кл.керівник Alina MorhunЦаричанський ліцей.#Свою_Україну_любіть

14:59 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Свою Україну любіть! Під таким гаслом пройшло відкриття Шевченківського тижня у Царичанському ліцеї. Цього року ми святкуємо 210 річницю з дня народження Великого Кобзаря, тому виступ старшокласників та членів рою «Орільські джури» на урочистому зібранні був присвячений висвітленню величі Тарасового СЛОВА, його ролі у становленні державності української нації, її боротьбі за незалежність. До літературної вітальні були запрошені учні А-класів, а з понеділка чекають учнів Б, В, Г класів. Також планується робота на паркані "НАШ ШЕВЧЕНКО", на якому учні та вчителі будуть розміщувати вислови про Т.Г. Шевченка чи записувати уривки з його творів. Ще учні ліцею стануть учаснками квесту «Все про Т.Г. Шевченка», який підготували учні 10-А класу.У рамках тижня учні 5-11 класів 8-9 березня візьмуть участь в обласній акції “Свою Україну любіть”. Учні або їхні керівники розмістять на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook допис у вигляді фото з хештегом #Свою_Україну_любіть.Таким чином діти усвідомлять, що Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна : синонімічна пара на всі віки, без якої неможливо уявити наше життя, особливо сьогодні, коли його вогненне «Борітесь – поборете!» звучить у кожного українця на устах як заклик до боротьби із агресором

14:57 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

"Ми свою славу і волю Не віддамо ніколи й нікому" Герасимчук Іван 10-Б класЦаричанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник: Китайгора Н.Д.#Свою_Україну_любіть

14:55 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Калинова моя Україна Галаган Максим, 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник: Китайгора Н.Д. #Свою_Україну_любіть

14:53 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Стежина до рідного дому Гавриленко Вікторія, 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник: Китайгора Н.Д. #Свою_Україну_любіть

14:49 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Колір Перемоги. Макаренко Єва 10-Б клас Царичанський ліцей Царичанської селищної ради. Керівник : Китайгора Н.Д.

14:47 08.03.2024

#Свою_Україну_любіть.

Назва роботи: "Тарас Шевченко-погляд крізь століття!" Автор: Савінова Софія. Царичанський ліцей, 6-Б кл. Керівник: Л. М, Курись.#Свою_Україну_любіть.

14:44 08.03.2024

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

Малик Аріна, здобувачка освіти 9-А класу Царичанського ліцею Царичанської селищної ради. Беру участь в обласному челенджі до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці. #ДніпрожінкиунауціМАН Я - дівчина і займаюся наукою, бо переконана, що за нею - майбутнє.Опановуючи основи знань у рідному ліцеї, давно усвідомила роль знань у своєму житті, адже без них неможливо здійснити професійне самовизначення і стати успішною людиною. На мою думку, жінка може зробити якесь наукове відкриття, не гірше за чоловіка (історія науки вже це довела !). У майбутньому я мрію підкорити вершину царини Мовознавства, мені подобається вивчати українську мову, тому хочеться дослідити лексико-семантичний рівень фольклору Приорілля.Жінка в науці - Богиня і може все, саме тому я вірю, що незабаром українське мовознавство поповниться ще одним ім'ям - Малик Аріна !

14:39 07.03.2024

Культура безпечного життя

Культура безпечного життя Четвертого та п’ятого березня 2024р. у Царичанському ліцеї була проведена зустріч учнів 6, 7, 9, 10 класів з провідним інспектором ВЗНС Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком Олексієм Сергійовичем. Досвідчений у своїй справі Олексій Сергійович доступно і цікаво розкрив учням основні питання пожежної безпеки: причини і наслідки загорання, правила поведінки у задимленому приміщенні, евакуація з нього. У своїй бесіді з учнями він підкреслив, що причиною пожеж може бути навмисний підпал, паління. Нагадав підліткам про те, що існують юридичні закони, за якими передбачається не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність за навмисно скоєний вчинок. Більш детально зупинився на вибухонебезпечних предметах, видах мін. Пояснив, як діяти, якщо людина потрапила на мінне поле. Зазначив, що міни важко побачити та розпізнати серед кущів, трави,гілля. Важливо знати, який вони можуть мати вигляд…Наприкінці заходу рятувальник вручив учням брошури «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам», газети « Палаючі новини», пам’ятки з правилами пожежної безпеки «Бережіть екосистеми від пожеж!», «Бережіть довкілля і своє здоров’я – не випалюйте сухостій!».Діти повинні розуміти, що від їхніх знань, умінь та навичок залежить життя, здоров’я і безпека оточуючих.Такі зустрічі формують у підростаючого покоління культуру безпечного життя.

14:37 05.03.2024

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці.

Ковтун Владислава, здобувачка освіти 9-Г класу Царичанського ліцею Царичанської селищної ради. Беру участь в обласному челенджі до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці. #ДніпрожінкиунауціМАН

14:27 04.03.2024