Орільські джури

Герої рідного краю З метою виховання бойового духу, патріотичних почуттів в Царичанському ліцеї були проведені заходи до Дня захисників і захисниць України. Цьогоріч ми вперше відзначаємо День захисників і захисниць України першого жовтня. Члени рою «Орільські джури» прийняли активну участь в організації та проведенні загальношкільного заходу «Героям слава!», приуроченому Дню захисників і захисниць України. Джури виявили активну громадянську позицію, мистецькі здібності, передали глибину патріотичних почуттів, пронесли біль втрати, страху і водночас гордості за синів України у своєму виступі для школярів 5-11 класів. У школі панувала атмосфера любові , шани та гордості до рідного народу, героїв рідного краю.

10:04 28.09.2023

17 листопада  жителька Царичанської громади  Дронь Антоніна Миколаївна  відзначає свій 100 - літній ювілей.  З цієї нагоди  члени рою  «Орільські джури»  з Царичанського ліцею завітали до ювілярки, аби привітати її.

10:04 28.09.2023