для людей з порушеннями зору
Школа – дім розуму, творчості, добра
Комунальний заклад “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради Дніпропетровської області

STEAM новини

Дата: від до Скинути

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 7А класу на уроці хімії під керівництвом учителя Палагути Наталії Анатоліївни навчилися готувати засіб, який можна використати як санітайзер для профілактики захворювань. суміш була спиртовмісна і є більш ефективним засобом для знищення мікроорганізмів, ніж мило.

15:13 15.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 7-В класу під керівництвом вчителя хімії Тарчан Світлани Григорівни виготовляють санітайзер для рук. На уроці було показано із чого складається готовий продукт та які функції він виконує.

15:12 15.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 9-А класу на уроці інформатики, який провів Єлісєєв Антон Володимирович, розглянули глобальні проблеми, з якими стикається людство. Учні познайомилися із новітніми розробками інженерів, які допоможуть вирішити ці проблеми. А також створили презентації про інженерні рішення, винайдені для подолання глобальних несприятливих обставин.

19:09 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.На уроці інформатики, який провів вчитель Єлісєєв Антон Володимирович, учні 9-Б класу приєднались до Інженерного тижня. На уроці були розглянуті основні глобальні проблеми людства. І у підсумку дев'ятикласники створили презентації про те, як інженери та їх винаходи допомагають вирішувати глобальні проблеми.

12:44 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 5-А класу на уроці трудового навчання, який провів учитель Єлісєєв Антон Володимирович, приєднались до проведення Інженерного тижня. Школярі відчули себе юними Корольовими та Ілонами Масками, виготовивши "Пружну ракету". Кожен учень прийняв участь у імпровізованих змаганнях. А переможці отримали конкурсу гостинці.

12:36 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 5-В класу на уроці трудового навчання, який провів учитель Єлісєєв Антон Володимирович приєднались до проведення Інженерного тижня. Школярі із зацікавленістю виготовили "Пружну ракету". Кожна дитина прийняла участь у імпровізованих змаганнях. А переможці конкурсу отримали гостинці.

12:25 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 7-Г класу на уроці хімії під керівництвом учителя Палагути Наталії Анатоліївни долучились до виготовлення санітайзеру для рук. Діти набули практичні вміння по приготуванні цього розчину, які дуже важливі в сучасному житті.

12:15 11.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021."Зроби власноруч інженерну конструкцію і побачиш іі в діі" - під таким девізом пройшов тиждень інженеріі для учнів 8 класу під керівництвом вчителя фізики Цегельник Юлією Григорівною.Останніми виконували завдання учні 8-Б класу.Вони теж старанно поставилися до виконання завдання, працювали наполегливо під керуванням Крутенка Романа. Учні отримали цінний досвід, вчилися працювати в команді і просто мали позитивні емоціі!

12:13 11.02.2021