STEAM новини

05 грудня 2023 року STEM-команда Царичанського ліцею Царичанської селищної ради отримала Подяку за системний підхід з розвитку STEM-освіти

11:44 06.12.2023

30 жовтня 2023 року Царичанський ліцей у числі десяти кращих STEM-команд України отримав свій Сертифікат стандартизації з найвищим рейтингом - STEAM TEAM 2023. Вручив сертифікат та корисний технологічний подарунок для закладу освіти керівник проєкту STEAM Status, голова правління “Фонду освітніх ініціатив” Антон Дзюба. STEM / STEAM освіта для кожної української дитини – основа технологічного майбутнього України.

11:11 30.10.2023

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 7А класу на уроці хімії під керівництвом учителя Палагути Наталії Анатоліївни навчилися готувати засіб, який можна використати як санітайзер для профілактики захворювань. суміш була спиртовмісна і є більш ефективним засобом для знищення мікроорганізмів, ніж мило.

15:13 15.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 7-В класу під керівництвом вчителя хімії Тарчан Світлани Григорівни виготовляють санітайзер для рук. На уроці було показано із чого складається готовий продукт та які функції він виконує.

15:12 15.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 9-А класу на уроці інформатики, який провів Єлісєєв Антон Володимирович, розглянули глобальні проблеми, з якими стикається людство. Учні познайомилися із новітніми розробками інженерів, які допоможуть вирішити ці проблеми. А також створили презентації про інженерні рішення, винайдені для подолання глобальних несприятливих обставин.

19:09 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.На уроці інформатики, який провів вчитель Єлісєєв Антон Володимирович, учні 9-Б класу приєднались до Інженерного тижня. На уроці були розглянуті основні глобальні проблеми людства. І у підсумку дев'ятикласники створили презентації про те, як інженери та їх винаходи допомагають вирішувати глобальні проблеми.

12:44 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 5-А класу на уроці трудового навчання, який провів учитель Єлісєєв Антон Володимирович, приєднались до проведення Інженерного тижня. Школярі відчули себе юними Корольовими та Ілонами Масками, виготовивши "Пружну ракету". Кожен учень прийняв участь у імпровізованих змаганнях. А переможці отримали конкурсу гостинці.

12:36 12.02.2021

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Учні 5-В класу на уроці трудового навчання, який провів учитель Єлісєєв Антон Володимирович приєднались до проведення Інженерного тижня. Школярі із зацікавленістю виготовили "Пружну ракету". Кожна дитина прийняла участь у імпровізованих змаганнях. А переможці конкурсу отримали гостинці.

12:25 12.02.2021