День козацтва пройшов у пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» 14 червня 2021р

Дата: 14.06.2021 14:14

День козацтва пройшов у пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» 14 червня 2021р. Діти з гордістю називали себе нащадками козаків.День розпочався із запальної ранкової зарядки. Далі вихователі загонів провели бесіди «Нащадки козаків», під час яких діти ознайомилися з історичними фактами, відомими гетьманами доби українського козацтва, їхніми звичаями.Упродовж дня вихованці готували візитки для представлення свого козацького загону, брали участь у веселих козацьких естафетах « Нащадки козацької слави». По завершенню веселих стартів кожна команда була нагороджена похвальними грамотами.

Також цей день не обійшовся без подорожей та екскурсій. 5 та 6 загони відвідали визначні місця в села Китайгород, 3 та 4 загони побували у мальовничому куточку «Кінний двір» у селі Рудка, 11 та 12 із великим задоволенням прийняли участь в ігрових програмах «Гостини в БДЮТ» .