A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Школа – дім розуму, творчості, добра
Царичанський ліцей Царичанської селищної ради

Новини

Дата: від до Скинути

#Пліч_о_пліч_Всеукраїнські_шкільні_ліги

У Царичанському ліцеї готуються до чергових матчів з футзалу. Хто найзапальніший і найвлучніший у Царичанському ліцеї? А ми вже знаємо!!!Це команда з футзалу!!!З нетерпінням чекаємо виступів нашої команди у третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».Бажаємо успіху та здобутків на шляху до нових перемог!!!!

12:28 19.03.2024

Корисна співпраця

19 березня 2024 р. дружина юних рятувальників - пожежних (ДЮРП) Царичанського ліцею зустрілися з працівниками 24 ДПРЧ 8ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області . Працівники ДСНС показали учням пожежно-рятувальне обладнання, спорядження й техніку, яка є в пожежній частині та розповіли про основні небезпеки, пов’язані з використанням вогню, ймовірними джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли про те, як діяти у разі надзвичайної ситуації.Особливу увагу надзвичайники звернули на безпечне поводження під час пожежі ,на дії під час виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів.Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликали учнів щодо безпеки їхньої життєдіяльності,техніки безпеки та правил поведінки під час екстремальної ситуації.Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози,оскільки в умовах, як мирного, так і воєнного стану найголовніше – це життя і здоров’я кожного українця. Для учнів нашого ліцею така зустріч стала прикладом корисної співпраці.

12:24 19.03.2024

Екскурсії в НТУ "Дніпровська політехніка"

проходять по-різному, але завжди змістовно і цікаво! Випускники Прядівського, Царичанського та Преображенського ліцеїв познайомилися зі спеціальностями університету. Відвідали  сучасні лабораторії, аудиторії, інноваційні хаби, відкриті студентські простори, музеї історії та геолого-мінералогічний. І, звичайно ж, спілкування із нашим фантастичним колективом!Профорієнтаційний захід організував Відділ комунікацій Center for International Cooperation of DniproTech)Welcome to #dniprotech!#dniprotech_community#спільнота_dniprotech #дніпровськаполітехніка #технічнийуніверситет #нтудп #ntudp

12:21 15.03.2024

Вода - це життя

Вода - це життя 15 березня 2024 р. в Царичанському ліцеї Царичанської селищної ради розпочалися заходи до Всеукраїнського дня водних ресурсів.Учні 9-Г класу презентували захід «Вода - це життя» здобувачам освіти 7-8 класів. Мета заходу – привернути увагу підростаючого покоління до проблем збереження питної води, заходів щодо збереження екологічного стану р.Оріль. Під час виступу учні наголосили на цілющих властивостях природного мінерального джерела - Царичанська мінеральна вода. Наша мінеральна вода відноситься до категорії лікувально - столової.Діти закликали всіх присутніх до проблем збереження берегів р.Оріль

12:19 15.03.2024

РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПЛІЧ -О-ПЛІЧ» - КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

14 березня відбувся регіональний форум «Пліч-о-пліч» у рамках проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо».Захід проходив за підтримки та участі голови Дніпропетровської обласної адміністрації Сергія Лисака.Учасником форуму стала і наша делегація у складі начальника відділу освіти Сергія КИТАЙГОРИ, тренера команди з волейболу (дівчата), яка стала переможцем територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» Валерія КУЧУГУРНОГО та активного учасника шкільних та територіальних змагань з волейболу всеукраїнського проєкту Артема НАСІЛОВСЬКОГО.Регіональний спортивний форум пройшов яскраво та конструктивно. Запросили юних переможців територіального етапу, зіркових амбасадорів, голів спортивних федерацій, тренерів.Онлайн до учасників звернулись заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, наша олімпійська надія легкоатлетка Ярослава Магучіх. А ще заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.Цікавою для запрошених була дискусійна панель, у якій взяли участь діти. Різні та цікаві думки, щирі відповіді. Про те, як готуються до турнірів, яких висот мріють досягти.Регіональний форум став частиною президентського проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», на якому були обговорені перші результати проєкту. У громаді уже пройшли шкільні та територіальні етапи змагань з волейболу та футзалу. Тривають підготовки команд до участі у районному етапі змагань, який буде проходити у квітні-травні 2024 року.А ще презентували спортивний талісман шкільних ліг «Пліч-о-пліч» – яструба, який представлятиме Дніпропетровську область на всеукраїнських змаганнях.До речі, учні наших закладів освіти приймали активну участь у виборі спортивного талісману області. Форум дав хороший заряд позитивних емоцій.А попереду у юних спортсменів нові перемоги та яскраві враження. Нехай ентузіазм і сміливість супроводжують їх на шляху до перемоги, бо РАЗОМ -МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

12:17 15.03.2024

ХОЧЕШ ПЕРЕДБАЧИТИ МАЙБУТНЄ – СТВОРЮЙ ЙОГО!

ХОЧЕШ ПЕРЕДБАЧИТИ МАЙБУТНЄ – СТВОРЮЙ ЙОГО! У цьому переконалися учні 11-х класів Царичанського, Преображенського та Прядівського ліцеїв, які 14 березня разом зі своїми педагогами Дерець С.В. та Онищенко В.О. здійснили профорієнтаційну ознайомчу екскурсію до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».Ліцеїсти відвідали музей історії, де від наукового співробітника кафедри історії і політичної теорії Козачка С.В. дізналися про становлення закладу та провідну роль Олександра Поля в його розбудові та музей геології, про який почерпнули для себе багато нового від кандидата геолого-мінералогічних наук Хоменка Ю.Т.Справжнім відкриттям для майбутніх абітурієнтів стала ярмарка спеціальностей, яку для них провели представники кафедр разом з представниками Центру міжнародної співпраці та членами приймальної комісії. Учні мали змогу ознайомитися з постерами різних факультетів та отримали консультацію провідних науковців закладу.Про те, що сучасна енергетика – це цікаво та інноваційно, екскурсанти дізналися від доцента кафедри теплоенергетики Кошеленка Є.В. Він доступно розповів дітям про нову спеціальність «Електромобільність та енергетична інфраструктура», яка користуватиметься попитом на ринку праці. Науковці Худолій С.С. та Колосов Д.Л. практично продемонстрували школярам новинки робототехніки , мехатроніки , сервопривода та систем керування рухом та автоматизованого електропривода.Під час зустрічі із представниками студентської ради школярі дізналися про дозвілля молоді Дніпровської політехніки, про їхню участь в житті закладу та країни в цілому.Здобувачі освіти під час ознайомчої екскурсії дізналися багато нової і корисної інформації, необхідної для подальшого професійного самовизначення.Учні, педагоги та батьки щиро вдячні виконавчому комітету та відділу освіти Царичанської селищної ради за організацію такої корисної ознайомчої екскурсії, яка сприяла формуванню профорієнтаційних компетенцій здобувачів освіти, допомогла їм осягнути царину науки Дніпровської політехніки – закладу, який надає освітні послуги у відповідності Часу. Випускники переконалися, що майбутнє – у їхніх руках, треба лише здійснити професійне самовизначення і впевнено йти до своєї мети.

12:14 15.03.2024

День українського добровольця

День українського добровольця Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму. 14 березня в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 січня 2017 року №1822 VІІІ «Про встановлення Дня українського добровольця» відзначають День українського добровольця. Це свято приурочено сучасним добровольцям, що 14 березня 2014 року започаткували формування першого батальйону добровольців.З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, у Царичанському ліцеї були проведені тематичні заходи.Класними керівниками 5, 6 класів проведено виховні години «Мужність і патріотизм бійців-добровольців», «Доброволець – герой сьогодення», Між 9-Б та 9-В класами проведено спортивні змагання. У 7-8 кл. – годину спілкування-гру з вікториною "Подорож у часі: Захисники за покликанням серця. Для учнів 9-А кл. – відеотайми «Чи міг би я бути добровольцем?», «Мужність і честь українських захисників-добровольців». Для 10-11х кл. – інформаційна година-презентація на тему: «Сила нескорених».Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. І наш обов’язок пам’ятати про їхній подвиг, пам’ятати про нашу історію.Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути не байдужим до свого сьогодення та майбуття.

12:11 14.03.2024

#Свою_Україну_любіть

"Тарас Шевченко іде в ногу з часом!" Остренко Євгеній. Царичанський ліцей, 6клас. Творчий керівник: Л. М. Курись.#Свою_Україну_любіть.

12:09 11.03.2024

Петриківка поруч

Пропоную Вам свою творчу руку!!! Сміливо простягаю її до вас, талановиті, креативні, закохані у мистецтво, і закликаю: беріть свої фарби та гаджети та долучайтеся до конкурсіу художньої та медійної творчості "Петриківка поруч"! 

12:04 10.03.2024

#Свою_Україну_любіть

Я люблю Україну! Палюх Амєлія,5-В клас.Царичанський ліцей Царичанської селищної радиГурток "Барвінок"Керівник : Ваховська Вікторія Петрівна.#Свою_Україну_любіть.

15:21 09.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено