Дата: 04.06.2021 19:19

4 червня 2021 року в пришкільному таборі відпочинку "Пурпурові вітрила" гамірним видався День спорту. У цей день вихованці із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях "Веселі старти" та у цікавих вікторинах. Змагання дали змогу дітям показати свої фізичні можливості у різних естафетах. З великою завзятістю та впертістю до перемоги команди змагалися між собою.

Деякі загони цього дня відвідали КЗК «Комплексний музей історії Царичанської селищної ради», 24 Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, мандрували історичними місцями селища Царичанка. Діти були задоволені, бо неймовірно весело провели час та отримали безліч позитивних вражень. Тож сподіваємося, що всі вихованці табору одержали максимум адреналіну, енергії та бадьорості.