Літечко – літо, ти до нас прийшло. Літечко – літо тепло принесло. Літечко – літо – канікул пора. Літечко – літо, радіє дітвора!

Дата: 28.05.2019 17:17

Літечко – літо, ти до нас прийшло.
Літечко – літо тепло принесло.
Літечко – літо – канікул пора.
Літечко – літо, радіє дітвора!

Такими словами розпочалося у «КЗ Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відкриття дитячого пришкільного табору «Пурпурові вітрила», яке відбулося 28 травня 2019 року.

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями. Таборяни представляли свої загони візитками,співали пісень, розвели вогнище та запалювали танспол на веселій дискотеці.

Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Саме в пришкільному таборі «Пурпурові вітрила» на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії, розваги ...

Нехай кожен день у таборі буде цікавим, яскравим та корисним! А відпочинок принесе дітям радість та насолоду.