Скарби Приорілля

Дата: 22.03.2023 08:33

Скарби Приорілля З метою формування національної свідомості, громадянськості, залучення здобувачів освіти до вивчення звичаїв, обрядів та традицій нашого краю, збору польового матеріалу, збереження, дослідження та фіксації фольклорно-етнографічної спадщини Приорілля, активізації пошукової роботи та пропагування національної культурної спадщини фахівцями комунального позашкільного навчального закладу «Дніпровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропепровської обласної ради було проведено обласну фольклорно–етнографічну експедицію «Звичаї, обряди та традиції мого краю».

Учні Царичанського ліцею вже не перший рік приймають участь в обласній фольклорно - етнографічній експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю».

За підсумками роботи експедиційна група ліцею «Скарби нації» фольклорно- етнографічної експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю» виборола ІІІ місце у номінації «Кращий пошуковий загін».