Дата: 28.03.2023 08:39

УВАГА! УВАГА! Тільки сьогодні, 28 березня 2023 року, ви можете стати свідком унікального астрономічного явища – ПАРАДУ ПЛАНЕТ.В цей вечір на небосхилі вишикуються в одну лінію 5 планет: Меркурій, Венера, Марс, Юпітер та Уран.Найпростіше спостерігати Венеру – вона є найяскравішою планетою на небі. Неподалік майже над горизонтом можна буде побачити Юпітер і Меркурій. Їх можна буде спостерігати менше години, після чого вони сховаються за обрієм. Марс мерехтітиме червоним сяйвом високо на небі, неподалік від Місяця. Ці планети можна побачити і неозброєним оком. А от для спостереження Урану потрібен телескоп або хоча б бінокль. А у Царичанському ліцеї уже є унікальний телескоп.

Тож запрошуємо усіх бажаючих жителів селища, учнів Царичанського ліцею та їх батьків на центральне подвір’я ліцею 27.03.2023 року із 20.00 до 21.00.