ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021

Дата: 10.02.2021 18:49

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ 2021.Дев’ятого лютого 2021р. учні 6-А класу та вчитель основ здоров'я Ткаченко Алла Іванівна долучилися до заходів ,які проходять у рамках Інженерного тижня. На уроці основи здоров’я діти виготовляли паперові маски. В даний час захисні маски є необхідною річчю кожної людини. Саме такі маски допоможуть захиститися від коронавірусу. Діти з великим задоволенням виконували цю роботу, розмальовували та фантазували над внесенням змін у даний виріб. Дехто виготовив масочки для братика та сестрички.Школярі мали змогу зрозуміти, як можна захиститися від хвороби, заощаджувати кошти , робити добрі справи, а від власної праці отримувати задоволення.