Дата: 15.02.2023 09:05

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав У Царичанському ліцеї були проведені заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З метою поглиблення знань з історії класні керівники 1-11 класів провели інформаційно - просвітницькі години «Вже скільки років промайнуло, а біль у серці б’є і б’є…».

Для учнів 5-6-х класів педагог – організатор та класні керівники провели майстер-клас на тему «Створення сучасного українського оберегу для воїнів- захисників». Діти своїми руками виготовляли ангелочків, птахів, патріотичні сердечка. Ці вироби мають велику силу, бо в них вкладена дитяча любов та віра в Перемогу. Обереги діти передадуть волонтерам, а волонтери вручать воїнам-захисникам.

Низький уклін Героям. Слава Героям!