Цікавий марафон для школярів 12 квітня у Царичанському ліцеї пройшов марафон

Дата: 13.04.2023 09:24

Цікавий марафон для школярів 12 квітня у Царичанському ліцеї пройшов марафон, присвячений Міжнародному дню польоту людини в космос та Дню працівників ракетно – космічної галузі України.Дня учнів 1-11 класів були розроблені різ види інтерактивних завдань: інтерактивне меморі «Планети Сонячної системи» , онлайн – вікторина «Всесвіт», діти створювали колажі , лепбуки за темами: «Цікавинки про космос», «Зоряні сузір’я»,розгадували загадки та ребуси – розмальовки «Українці – підкорювачі космосу».

Даний захід став відмінним приводом продовжити патріотичне і громадянське виховання дітей, сформувати або підтримати почуття завзятості, прагнення до досягнення мети, гордість за звершення свого народу.

Друзі, таємниць у Всесвіті ще так багато, відкривайте їх!