День української писемності та мови

Дата: 08.11.2019 20:52

День української писемності та мови
8 листопада в КЗ “Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” відбулося вшанування Дня української писемності і мови. Учні профільного 10-А класу підготували та провели інтелектуальну програму для учнів 3-4 класів “Шлях української писемності”.
Діти дізналися про етапи розвитку української писемності, відгадували загадки, познайомилися із видатними особистостями, які сприяли становленню і розвитку української мови та культури.
Такі заходи не тільки допомагають отримати корисну інформацію, а й налагоджують зв’язок між старшокласниками та учнями молодшої школи.
Цього ж дня учні профільного 11-А класу долучилися до написання радіодиктанту «Від бересту – до «цифри». Читав текст диктанту в радіоефірі педагог, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Через 15 хвилин після написання диктанту, учні мали можливість перевірити тексти та виправити помилки.