Дата: 28.09.2023 10:04

17 листопада  жителька Царичанської громади  Дронь Антоніна Миколаївна  відзначає свій 100 - літній ювілей.  З цієї нагоди  члени рою  «Орільські джури»  з Царичанського ліцею завітали до ювілярки, аби привітати її.

На жаль, не часто доводиться вітати жителів громади із 100- річним ювілеєм, адже таких довгожителів у нас небагато, проте Антоніна Миколаївна – одна із них. Це те покоління, що росло у дуже непростих умовах, пережило війни, голод, переслідування. І це ті люди, які відбудовували країну, тому є прикладом для нас усіх і в своїй праці, і у відношенні до суспільства, вихованні дітей. Тому наш обов’язок – поважати, допомагати  та оберігати їх.