Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі

Дата: 22.04.2023 10:35

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об'єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті.Протягом тижня учні та члени рою «Орільські джури» Царичанського ліцею провели ряд заходів, приурочених цій даті. У всіх класах були проведені інформаційно-просвітницькі години «Збережимо нашу Землю!», на яких розповіли, що 22 квітня – день нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.

Тож одинадцятикласники нашого ліцею подарували школі хвойні деревця, які ж і висадили на шкільному подвір’ї.  Семикласники та восьмикласники розсадили багаторічні квіти та посадили кущі. Десятикласники, члени рою «Орільські джури», висадили плодові деревця.