З нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 11:00

З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у Царичанському ліцеї були проведені тематичні заходи. День 22 січня в нашому ліцеї був доволі насиченим. По класних колективах були проведені інформаційно-просвітницькі години. У деяких класах була проведена акція «Тільки в єдності наша сила». Учні, щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки та створили «Живий ланцюг єднання», тримаючи в руках плакати з назвами міст України. Потім всі разом заспівали Державний Гімн України. Педагог-організатор провела інформаційну хвилинку «22 січня – День Соборності України» для учнів 10-х класів, яка покликана була поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття. В поетичному флешмобі «Я люблю Україну» взяли участь учні 7, 8, 9 класів. Учні 7-х класів декламували вірші про Україну, а старшокласники писали, що значить для них Україна.