Зустріч із поліцейськими

Дата: 13.11.2019 11:11

Зустріч із поліцейськими
13 листопада в КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» » у рамках тижня «Безпека дорожнього рух» та місячника «За здоровий спосіб життя» була проведена зустріч для учнів 8-9 класів із поліцейськими громади старшим лейтенантом О.П.Сірим та лейтенантом О.В.Комісаром, які ознайомили дітей із правилами безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах. Розповіли про перехрестя та їх види, дорожні розмітки, дисципліну на вулиці, дорожньо-транспортний травматизм, правила переходу вулиць і доріг, обмежену видимість; як переходити дорогу, небезпеку переходу перед транспортом, що близько рухається та чому не можна перебігати через дорогу.