Урок "Цінна вода" у 9-Г класі

Дата: 31.01.2024 11:21

Урок "Цінна вода" у 9-Г класі. Підсумком проведення уроку "Цінна вода" у 9-Г класі, було те, що учні продемонстрували вміння очищати воду, використовуючи вугільний фільтр. Ці дослідження виконали учні 9-Г класу Худякова Катерина та Джулай Ігор. Лимар Дмитро запропонував і виготовив пристрій дощолов, який можна зробити у домашніх умовах. Учні склади правила заощадження води у побуті.Цікавим був той факт, що діти з'ясували переваги і недоліки вугільного фільтра. 1. Великі пори речовини затримують хімічні елементи з великими молекулами-солі важких металів, алкалоїди, барвники феноли, токсини. 2. Добре фільтрується хлор і органічні речовини, але ніяк не покращується жорстка і залізовмісна вода. 3. Не знезаражуються бактерії та віруси. 4. Невисока швидкість фільтрації. 5. Доступний малий об'єм.