ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

Дата: 22.03.2023 11:35

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ Розпочалася пора рішень для випускників. Активізувалися у своїй агітаційній кампанії і ВНЗ: запрошують майбутніх абітурієнтів до вебінарів, в умовах яких презентують діяльність своїх закладів освіти.

Ось і ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" уже вдруге запросив до спілкування випускників нашого ліцею. Цього разу було проведено тренінг "Як написати мотиваційного листа". Діти із задоволенням і користю спілкувалися протягом години з викладачами, адже Мотиваційний лист другий рік поспіль є обов'язковим документом для пакету вступника. Користуючись нагодою, діти змогли поцікавитися деталями вступної кампанії і отримали всі необхідні відповіді на поставлені запитання.

Отже, від імені випускників, їх батьків, класних керівників та адміністрації ліцею висловлюємо щиру подяку викладачам і організаторам за компетентний підхід і співпрацю. Маємо надію, що і надалі зможемо тримати зв'язок.