День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 12:11

День українського добровольця Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму. 14 березня в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 січня 2017 року №1822 VІІІ «Про встановлення Дня українського добровольця» відзначають День українського добровольця. Це свято приурочено сучасним добровольцям, що 14 березня 2014 року започаткували формування першого батальйону добровольців.З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, у Царичанському ліцеї були проведені тематичні заходи.Класними керівниками 5, 6 класів проведено виховні години «Мужність і патріотизм бійців-добровольців», «Доброволець – герой сьогодення», Між 9-Б та 9-В класами проведено спортивні змагання. У 7-8 кл. – годину спілкування-гру з вікториною "Подорож у часі: Захисники за покликанням серця. Для учнів 9-А кл. – відеотайми «Чи міг би я бути добровольцем?», «Мужність і честь українських захисників-добровольців». Для 10-11х кл. – інформаційна година-презентація на тему: «Сила нескорених».Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. І наш обов’язок пам’ятати про їхній подвиг, пам’ятати про нашу історію.Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути не байдужим до свого сьогодення та майбуття.