ХОЧЕШ ПЕРЕДБАЧИТИ МАЙБУТНЄ – СТВОРЮЙ ЙОГО!

Дата: 15.03.2024 12:14

ХОЧЕШ ПЕРЕДБАЧИТИ МАЙБУТНЄ – СТВОРЮЙ ЙОГО! У цьому переконалися учні 11-х класів Царичанського, Преображенського та Прядівського ліцеїв, які 14 березня разом зі своїми педагогами Дерець С.В. та Онищенко В.О. здійснили профорієнтаційну ознайомчу екскурсію до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».Ліцеїсти відвідали музей історії, де від наукового співробітника кафедри історії і політичної теорії Козачка С.В. дізналися про становлення закладу та провідну роль Олександра Поля в його розбудові та музей геології, про який почерпнули для себе багато нового від кандидата геолого-мінералогічних наук Хоменка Ю.Т.Справжнім відкриттям для майбутніх абітурієнтів стала ярмарка спеціальностей, яку для них провели представники кафедр разом з представниками Центру міжнародної співпраці та членами приймальної комісії. Учні мали змогу ознайомитися з постерами різних факультетів та отримали консультацію провідних науковців закладу.Про те, що сучасна енергетика – це цікаво та інноваційно, екскурсанти дізналися від доцента кафедри теплоенергетики Кошеленка Є.В. Він доступно розповів дітям про нову спеціальність «Електромобільність та енергетична інфраструктура», яка користуватиметься попитом на ринку праці. Науковці Худолій С.С. та Колосов Д.Л. практично продемонстрували школярам новинки робототехніки , мехатроніки , сервопривода та систем керування рухом та автоматизованого електропривода.Під час зустрічі із представниками студентської ради школярі дізналися про дозвілля молоді Дніпровської політехніки, про їхню участь в житті закладу та країни в цілому.Здобувачі освіти під час ознайомчої екскурсії дізналися багато нової і корисної інформації, необхідної для подальшого професійного самовизначення.Учні, педагоги та батьки щиро вдячні виконавчому комітету та відділу освіти Царичанської селищної ради за організацію такої корисної ознайомчої екскурсії, яка сприяла формуванню профорієнтаційних компетенцій здобувачів освіти, допомогла їм осягнути царину науки Дніпровської політехніки – закладу, який надає освітні послуги у відповідності Часу. Випускники переконалися, що майбутнє – у їхніх руках, треба лише здійснити професійне самовизначення і впевнено йти до своєї мети.