РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПЛІЧ -О-ПЛІЧ» - КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Дата: 15.03.2024 12:17

14 березня відбувся регіональний форум «Пліч-о-пліч» у рамках проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо».Захід проходив за підтримки та участі голови Дніпропетровської обласної адміністрації Сергія Лисака.Учасником форуму стала і наша делегація у складі начальника відділу освіти Сергія КИТАЙГОРИ, тренера команди з волейболу (дівчата), яка стала переможцем територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» Валерія КУЧУГУРНОГО та активного учасника шкільних та територіальних змагань з волейболу всеукраїнського проєкту Артема НАСІЛОВСЬКОГО.Регіональний спортивний форум пройшов яскраво та конструктивно. Запросили юних переможців територіального етапу, зіркових амбасадорів, голів спортивних федерацій, тренерів.Онлайн до учасників звернулись заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, наша олімпійська надія легкоатлетка Ярослава Магучіх. А ще заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.Цікавою для запрошених була дискусійна панель, у якій взяли участь діти. Різні та цікаві думки, щирі відповіді. Про те, як готуються до турнірів, яких висот мріють досягти.Регіональний форум став частиною президентського проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», на якому були обговорені перші результати проєкту. У громаді уже пройшли шкільні та територіальні етапи змагань з волейболу та футзалу. Тривають підготовки команд до участі у районному етапі змагань, який буде проходити у квітні-травні 2024 року.А ще презентували спортивний талісман шкільних ліг «Пліч-о-пліч» – яструба, який представлятиме Дніпропетровську область на всеукраїнських змаганнях.До речі, учні наших закладів освіти приймали активну участь у виборі спортивного талісману області. Форум дав хороший заряд позитивних емоцій.А попереду у юних спортсменів нові перемоги та яскраві враження. Нехай ентузіазм і сміливість супроводжують їх на шляху до перемоги, бо РАЗОМ -МИ ПЕРЕМОЖЕМО!