Дата: 18.05.2023 12:19

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 1-4 класів, 5-11 класів Царичанського ліцею був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях , дорогах, у транспорті.Для учнів 1-4 класів Тітонька Сова, Неслуха, Кеся та Сіма (учні 8,10 класів) – казкові герої уроку, відправились у породож з учнями . Діти складали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні ролики. Школярі 5-11 класів стали слухачами та активними учасниками інфомацйно-просвітницьких заходів, проведених класними керівниками онлайн.