Не маємо права забути

Дата: 20.02.2023 12:20

Не маємо права забути Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день учні Царичанського ліцею та члени рою «Орільські джури» згадали про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшанували пам’ять загиблих під час протестів."Герої невмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України, у Царичанському ліцеї класні керівники 1-11 класів провели виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, педагог – організатор з учнями 6 - тих класів вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «НЕБЕСНА СОТНЯ БІЛИХ ГОЛУБІВ». Їх назвали «Небесною Сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання, переглянули відео «Хроніка подій», «У нашій пам’яті назавжди», прослухали уривок поеми «Кавказ» у виконанні активіста Євромайдану, нашого земляка Сергія Нігояна, провели віртуальний час подяки «Я дякую Вам, за…», складали асоціативний кущ, створювали заставку дистанційного заняття «Стіна пам’яті Небесної Сотні та провели флешмоб «Вогник» увімкнувши ліхтарик, який став символом єдності та миру.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість житии вільно, будувати нову країну.

Слава Україні!

Слава Героям!

Україна – це на все життя!

Україна - понад усе!