Корисна співпраця

Дата: 19.03.2024 12:24

19 березня 2024 р. дружина юних рятувальників - пожежних (ДЮРП) Царичанського ліцею зустрілися з працівниками 24 ДПРЧ 8ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області . Працівники ДСНС показали учням пожежно-рятувальне обладнання, спорядження й техніку, яка є в пожежній частині та розповіли про основні небезпеки, пов’язані з використанням вогню, ймовірними джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли про те, як діяти у разі надзвичайної ситуації.Особливу увагу надзвичайники звернули на безпечне поводження під час пожежі ,на дії під час виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів.Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликали учнів щодо безпеки їхньої життєдіяльності,техніки безпеки та правил поведінки під час екстремальної ситуації.Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози,оскільки в умовах, як мирного, так і воєнного стану найголовніше – це життя і здоров’я кожного українця. Для учнів нашого ліцею така зустріч стала прикладом корисної співпраці.