Субкультури в Україні

Дата: 15.03.2023 12:37

Субкультури в Україні Відділом освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради на базі Царичанського ліцею була організована зустріч із школярами щодо неформальних рухів дітей та субкультур. На зустріч були запрошені Сірий О.П. – інспектор сектору ювенальної превенції та Олійник В.М. – поліцейський офіцер громади, які ознайомили молодь із новоутвореною агресивною молодіжною субкультурою, яка займається масовими бійками. Інформаційно-просвітницьку бесіду продовжила практичний психолог школи Пшенична А.О., яка провела кілька практичних вправ. Психолог зазначила, що в будь-якій ситуації треба мати свою думку, своє бачення світу й не піддаватися емоціям, впливу інших людей, бездумній агітації.

Завершили зустріч із дітьми працівники БДЮТ, які запропонували всім присутнім долучитися до прекрасного та розмалювати заготовки яєць, щоб прикрасити «Писанкове дерево Перемоги». Усі із задоволенням поринули у роботу. Надіємося, що такі зустріч стануть традиційними.