14 березня відзначається День числа π

Дата: 14.03.2023 12:38

14 березня відзначається День числа π Свято було засновано у 1987 році фізиком з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який помітив, що в американській системі запису дат (місяць / число) дата 14 березня – 3 / 14 – і час 1.59 збігається з першими розрядами числа π = 3, 14159.З тих пір кожен рік відзначають День числа «Пі». До святкування Дня числа π долучилися школярі Царичанського ліцею.У рамках цього свята для учнів 5- 11 класів учителями математики були проведені заходи: математичні змагання, конкурси, вікторини, інформ – дайджести , повідомлення, веб-квести.Учні на власному досвіді переконалися , що математика може бути творчою та захопливою.