Безпека на дорозі – безпека життя

Дата: 17.11.2023 12:46

Безпека на дорозі – безпека життя З 13 по 17 листопада 2023 року в Царичанському ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. З метою поліпшення роботи із запобігання та попередження дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому класні керівники 1-11 класів провели бесіди та інформаційну хвилинку «Безпечна дорога додому». Педагог – організатор провела єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”. Діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, розвивали увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки. Вся робота була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.