Обласний онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня дітей-винахідників

Дата: 08.02.2024 13:41

.В рамках проєкту Дніпропетровського відділення Малої академії наук України «Перші кроки у науці» з 10 січня до 08 лютого 2024 року на сторінці ДВ МАН у фейсбук тривав обласний онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня дітей-винахідників.Даний захід зібрав дописи про винаходи всесвітньовідомих дітей-винахідників, таких як: Бенджамін Франклін, Луї Брайль, Честер Грінвуд і також про винаходи сучасних молодих науковців, які вже зайняли гідне місце у науці.В рамках онлайн-флешмобу учнями з навчальних закладів усієї Дніпропетровщини було опубліковано 256 дописів, про розробки та впровадження запропоновані молодими вченими. Найактивнішу участь прийняли здобувачі освіти Дніпровського ліцею № 54 – 82 дописи та комунального закладу освіти «Криворізький ліцей «Джерело» ДОР - 53 дописи, Дніпровського ліцею № 31 ДМР – 46 дописів. В заході приймали участь учні Криворізького ліцею № 123 КМР, Криворізького ліцею № 127 КМР, Криворізької гімназії № 102 КМР, комунальних закладів ДОР: «Криворізький ліцей «Гранд», «Інгулецький ліцей», цікаві дописи залишили учні Лозуватського ліцею імені Т.Г. Шевченка Лозуватської сільської ради, Царичанського ліцею Царичанської селищної ради, Верхньодніпровської гімназії №3, Верхньодніпровського ліцею №5. Юним талантам бажаємо розвитку їхньої творчості, креативного мислення та пізнавальних здібностей.Дякуємо вчителям за підтримку та мотивацію своїх учнів до активної участі у заходах ДВ МАН!