«ЗАПРОСИ ФІЗИКУ ДО СЕБЕ…»

Дата: 23.02.2024 14:02

«ЗАПРОСИ ФІЗИКУ ДО СЕБЕ…» Саме таку назву має конкурс у межах проекту STEM/ STEAM на уроках фізики для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти. Із 15.01.2024 по 21.02.2024 команда Царичанського ліцею у складі трьох здобувачів освіти ( Андрухів Артем - учень 9-Г класу, Чехов Олександр - учень 9-Г класу, Цимбал Юлія – учениця 9-Б класу) взяла участь в конкурсі «Запроси фізику до себе…». Метою заходу було створення передумов для здобуття важливих життєвих компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу. Учні провели два дослідження на задані теми:• Друг футболіста Олія в невагомості Юні фізики працювали над STEM- проєктом «Акустичні характеристики різних джерел звуків». Для дослідження акустичних властивостей звуків створили три макети театральних залів: із металу, OSB та пінопласту і за допомогою програми-шумоміра виміряли рівнь звуку в кожній залі. Юля створила 3D модель театральної зали за допомогою програми Sweet home. 21.02.2024 команда в онлайн режимі здобула перемогу і запрошена до м. Львів для участі у ІІІ очному етапі конкурсу, який відбудеться на базі Львівського національного університету ім. І. Франка.Вітаємо юних дослідників та бажаємо переможної участі у ІІІ етапі конкурсу!!