Навчаємо й застерігаємо!
Навчаємо й застерігаємо! Вчора учні 6-го класу Царичанського ліцею побували на захопливому уроці безпеки від газовиків.Фахівці Дніпропетровської філії «Газмережі» завітали у гості до школярів, аби вкотре нагадати правила безпечного використання газу у побуті.Сертифікований тренер газорозподільної компанії області, Сергій Волокітін, провів міні-лекцію, де розказав дітлахам, як користуватися газовими приладами, як виявити витік газу, що робити у випадку аварійної ситуації і куди телефонувати. Аби закріпити інформацію, учні взяли участь у вікторині, а найактивніші отримали брендовані подарунки від нашої компанії.Після теоретичної частини діти вийшли на шкільне подвір’я, де на них чекав майстер-клас з надягання засобів індивідуального захисту. Малеча могла спробувати самостійно одягнути протигаз, а потім й посидіти всередині машини АДС. Діти залишились задоволені від зустрічі, а ми раді, що вкотре вдалося нагадати про власну безпеку та застерегти наймолодших споживачів від серйозних наслідків при неправильній експлуатації газового устаткування у власних домівках.