Від наукової творчості – до інноваційної особистост

Дата: 28.02.2024 14:16

і Важливою складовою формування інтелектуально обдарованої учнівської молоді є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України. 24-25 лютого відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт членів Дніпропетровського територіального відділення МАН у відділенні «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства» .За результатами трьох турів конкурсу-захисту в секції «Українська література» (заочне оцінювання роботи, постерний захист, виступ на конференції), враховуючи актуальність та новизну дослідження, уміння вести наукову дискусію й аргументовано доводити свої здобутки, журі визначило переможців, серед яких – Молодан Софія, учениця 11-Б класу Царичанського ліцею Царичанської селищної ради (науковий керівник - вчитель Онищенко В.О.) Юна дослідниця здобула переможне III місце в обласному етапі цього престижного інтелектуального змагання, гідно захистивши свою наукову роботу на тему: «Художня концепція людини і світу в романі Володимира Лиса «Максим Гонтар».Шлях від наукової творчості до інноваційної особистості – не з легких, та творчі зусилля і вміння презентувати власні дослідження є безцінним досвідом, який стане основою успішного становлення особистості, її професійної самореалізації у майбутньому.Тож вітаємо ученицю та її наукового керівника з перемогою і бажаємо успіхів у подальшому освоєнні всесвіту літературознавчої науки!