Зроста козацтво

Дата: 03.05.2019 15:00

Зроста козацтво З давніх-давен, так повелося…
Сутужно жити довелося…
Й на тернах Царичанської рівнини,
Зроста козацтво України.
У наш нелегкий, тривожний час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави на Сході України, важливим завданням, всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїх душах патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції.
Саме з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими 03.05.2019 року в КЗ “Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» стартувало урочисте відкриття шкільної Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура» ) для учнів 1-4 класів. Змагали ся згуртовані і сильні духом рої новаків. Всіх учасників ознайомив із завданнями гри виховник змагань вчитель захисту Вітчизни Тищенко О.І.. Гра складалася з двох етапів: «Впоряд» та «Смуга перешкод». Всі рої показали свою креативність, творчість, сміливість та витривалість . Новаків ми можемо назвати справжніми козаками бо вони пройшли через непрості козацькі випробування і здобули перемоги.
На заключній побудові директор школи Таїсія Вікторівна Рашевська нагородила грамотами кращих із кращих учасників гри.