ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ - 2024

Дата: 02.02.2024 14:23

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ - 2024 У 21 столітті важко уявити сучасну людину без мобільного пристрою. А як же виник мобільний зв'язок?! Який вигляд мав перший телефон? Про це і не тільки дізналися діти під участі в інженерному тижні. 31.01.2024 року в учнів 3-А класу Царичанського ліцею була можливість познайомитися з " прадідусем" айфона - механічним телефоном. Діти,не тільки змогли долучитися до створення моделі цього сучасного надважливого пристрою, а й самим спробувати скористатися послугами механічного телефону.Емоції дітей вражаючі! Граючись, учні змогли відволіктися від реалій сьогодення, забули про тривогу!Лагодячи цей пристрій, школярі відчували себе справжніми інженерами.Розфарбовуючи обличчя горняток, уявляли себе знаменитими митцями .Вигадуючи паролі та коди для спілкування - перетворювалися на таємних шифрувальників. Радощам дітей не було меж! Вдячні, що мали можливість долучитися до такої корисної та цікавої справи!